Můj první pohovor

Vyrážím na svůj první pohovor, na kterém se chci ucházet o práci na plný úvazek. Pozice: Junior C# vývojář. Způsobilost: ehm.. právě jsem ve třetím ročníku zanechal školy. Jsem tedy mladé ucho. Zkušenosti z praxe prakticky žádné, ale motivace veliká. Vůbec netuším, co by po takovém junior vývojáři mohli chtít. Budu na to mít?

Leave this empty:

Vložit komentář

* Toto pole musíte vyplnit
* Toto pole musíte vyplnit

Komentáře

 • Marek Černák

  17. 08. 2017
  SOuhlasím. Když mě přijde kandidát na pohovor a nezná ani jméno s kým má schůzku nebo si nic nezjistí o firmě, je vidět, že ten člověk moc zájem o firmu nemá. Na druhou stranu pokud David přišel s tím, že firma chce jeho a né on ji.. je to na pováženou... Na stranu třetí. Teoreticky je zbytečné se ptát, zda kandidát zná firmu. O to tu v konečném důsledku stejně nejde.
 • Jitka

  17. 08. 2017
  Celkově se dá těžko soudit, jak byl v reálu špatně nebo dobře ten pohovor veden. Ale mám dojem, že jste se odepsal už na začátku, když jste ani nevěděl, do jaké firmy jste přišel. Souhlasím s @Chamyr, pohovorů absolvuji mraky a někdy je hned během pár minut rozhodnuto, že o takového člověka nestojíme a pak už jde jen o to, nějak "důstojně" to ukončit.
 • Chamyr

  15. 08. 2017
  Pokud jste si o firmě, kde se ucházíte o pozici vůbec nic nezjistil, při svém představení nevypíchl zkušenosti s konkrétními technologiemi a při běžných "pohovorových" otázkách jste byl nevrlý ... vážně dle Vás byla chyba na druhé straně? Technickými dotazy s Vámi už nechtěli ztrácet čas. :-)